НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ

Найщасливіший момент у житті настав! Пройде зовсім небагато часу і Ви вперше почуєте таке жадане слово "мамо".

Однак, варто пам'ятати, що до цього моменту необхідно повернути собі сили, щоб повноцінно піклуватися про своє здоров'я та здоров'я малюка кожного дня.

Грудне вигодовування

Грудне молоко – це найкраще харчування для Вашої дитини. Воно має ідеальний склад, містить всі необхідні поживні речовини і захищає дитину від інфекцій та хвороб. Крім того, процес годування – відмінний спосіб встановити емоційний зв’язок з дитиною та забезпечити максимальний комфорт для двох.

Грудне вигодовування – техніка, яку повинні освоїти як мама, так і дитина. Це може зайняти деякий час і потребувати терпіння.

Якщо Ви стали мамою вперше, дуже важливо опанувати правильну техніку. Тому, якщо Ви не відвідували ще спеціалізовані заняття, радимо проконсультуватися з акушеркою, щоб вивчити методи грудного вигодовування та отримати важливу консультацію.

Спеціалісти радять по черзі змінювати груди при кожному процесі годування. Якщо Ваша дитина випиває молоко з обох грудей за одне годування, намагайтеся, щоб малюк спочатку повністю випив вміст однієї груді, і тільки потім давайте іншу. Це важливо! Бо материнське молоко на початку більш рідке і лише згодом стає щільнішим і калорійнішим.

Харчування для мами

Вагітність є досить виснажливим процесом для організму мами. Як наслідок, може розвинутись нестача певних мікроелементів і всі обов’язки, пов’язані з турботою про дитину, можуть видатись не такими легкими, як здавались. Вам знадобиться добре збалансована дієта, яка наповнить Вас силами і допоможе справлятися з щоденними завданнями.

Мамі, що годує грудьми, необхідне таке харчування, яке забезпечить достатню кількість поживних речовин для високоякісного грудного молока, а, отже, і відмінний ріст та розвиток дитини. Хорошими джерелами вуглеводів є хліб, картопля, рис, макаронні вироби та крупи. Обирайте продукти з необробленого цільного зерна, намагайтесь збільшити кількість споживаного волокна. Чудовим джерелом білків є м’ясо, яйця, риба та молочні продукти. Не забувайте пити багато води для насичення організму.

Включення у Ваш раціон жирної риби, багатої кислотами омега-3 (лосось, форель, сардини, скумбрія) важливе і після пологів, особливо якщо Ви мама, яка годує. Доведено, що щоденне споживання матір’ю 200 мг ДГК сприяє нормальному розвитку мізків та очей у грудних дітей.

Якщо у Вас є побоювання щодо місця видобутку риби, наявності у ній шкідливих речовин або, загалом, надаєте перевагу харчовим добавкам, Ви можете легко довіритись ПреМама Дуо, адже вона містить таку кількість ДГК, яка Вам необхідна.

Стиль життя молодих мам

Тепер, коли народився малюк, починається новий етап у Вашому житті. Відразу після пологів деякі жінки відчувають себе дуже щасливими та схвильованими, але не турбуйтеся, якщо Ви цього не відчуваєте: на початку цілком нормально мати «змішані емоції».

Відсутність сну в нічний час, ймовірно, є найбільшою проблемою для кожної мами та може чинити як фізичний, так і емоційний вплив на здоров'я. Слідкуйте за ритмом Вашої дитини і відпочивайте коли вона спить. Навчіться розставляти пріоритети. Пам'ятайте, що цілком нормално звернутис за допомогою, коли є можливість.

Незважаючи на появу у сім’ї дитини і нових зобов’язань, знаходьте час на себе. Це допоможе Вам розслабитися і дещо підняти дух. Спробуйте завчасно будувати плани на дозвілля. Використовуйте цей час по максимуму: відновіть зв’язок із собою і робіть те, що Вам подобається.

Пам’ятайте, що Ваше емоційне здоров’я важливе і для всієї родини. Турбота про себе, дотримання принципів здорового харчування, емоційна рівновага та прийом добавки ПреМама Дуо - основа здорового, щасливого материнства та високоякісного грудного молока.

Зростання малюка є, одночасно, прекрасним та виснажливим періодом для будь-якої жінки. Тому так важливо, щоб материнство було комфортним, адже тільки так Ви зможете насолодитись кожним днем життя Вашої крихітки.