ПЛАНУВАННЯ
ВАГІТНОСТІ

Слідкуйте за своїм здоров’ям
та правильним харчуванням

У період планування вагітності потрібно ретельно піклуватися про стан майбутньої мами. Це допоможе підготуватись до таких важливих періодів життя, як вагітність та майбутнє материнство.

Перш за все, необхідно налагодити здорове харчування, припинити вживання алкоголю, продуктів з високим вмістом кофеїну і паління, а також, збагатити свій раціон за рахунок добавки ПреМама Дуо, яка забезпечить надходження необхідних мікроелементів.

Харчування в період планування вагітності базуєтся на основних рекомендаціях здорового харчування: необхідно вживати багато свіжих фруктів, овочів і цільні зерна, що містять мікроелементи, важливі для чудового функціонування організму, а також, волокна, які є корисними для нормального травлення. Створіть ідеальне для Вас співвідношення білків, жирів та вуглеводів.

Мало хто з майбутніх матусь знає, що нервова трубка дитини, яка утворює головний та спинний мозок, формується протягом перших кількох тижнів вагітності, перш ніж більшість жінок дізнаються, що вони при надії.

Підтримуйте фізичну активність
та піклуйтесь про емоційний стан

Якщо у Вас активне життя, можливо, варто трохи сповільнити темп і зменшити навантаження. Знайдіть час для себе та на відпочинок, проводьте більше часу зі своїми близькими, друзями або займайтесь тим, що робить Вас щасливими і спокійними. Подбайте про здоровий та регулярний сон.

Підтримуйте регулярну фізичну активність. Деякі вправи середньої інтенсивності, наприклад, плавання, швидка хода або велоспорт допоможуть Вам залишатися енергійними та здоровими, а також, зменшать напругу і стрес, накопичені протягом дня.

Фізична активність у симбіозі з ПреМама Дуо допоможуть Вам правильно підготуватись до вагітності та зберегти позитивний емоційний стан і самопочуття.

Слідкуйте за вашими станом
та циклом

Окрім правильного харчування, фізичного навантаження та емоціного стану, потрібно ретельно слідкувати за менструальним циклом. В ідеалі, менструальний цикл триває 28 днів, але не турбуйтесь, якщо у Вас це не зовсім так.

Під час менструального циклу один з яєчників виробляє зрілі яйцеклітини, готові до запліднення. У той же час матка готується прийняти запліднену яйцеклітину. Сама яйцеклітина готова до запліднення протягом близько 24 годин після овуляції, переміщуючись через фаллопієву трубу в сторону матки. Якщо вона запліднюється, то імплантується в порожнину матки і починає розвиватися плід.

Нагадаємо, що найвірогідніше завагітніти можна у період до та під час овуляції. Для більш точного результату звертайте увагу на зміни у цервікальному слизі та та базальній температурі тіла.

Підготовка до вагітності - один з перших та найважливіших етапів у майбутньому материнстві. Почніть готуватися зазделегіть, підготуйте свій організм разом із ПреМама Дуо.

Ми знаємо, що потрібно майбутній мамі