Харчування

Здорове харчування має важливе значення під час вагітності. Тепер від харчування залежить не тільки Ваше благополуччя, а й Вашої дитини: певний баланс білків, жирів та вуглеводів визначає, чи отримує дитина все необхідне для адекватного розвитку і росту.

Не варто "їсти за двох". Доведено, що вагітній жінці потрібно споживати всього на 300 калорій в день більше в порівнянні з невагітною жінкою. Вам зовсім не обов’язково дотримуватися будь-якої спеціальної дієти.

Однак, наслідувати принципи здорового харчування, як і в період до зачаття, є необхідною умовою. Їжте достатню кількість вуглеводів, білків і жирів, а також, велику кількість свіжих фруктів і овочів по сезону для отримання вітамінів, мінералів та харчових волокон, які важливі для гарного травлення. Не забувайте пити багато води для насичення організму.

Обов'язково додайте до свого раціону жирну рибу (лосось, форель, сардини або скумбрію). Адже риба - джерело кислот Омега-3, таких як ЕПК і ДГК, які надзвичайно корисні не тільки Вам, але й дитині. Доведено, що щоденне споживання матір’ю 200 мг ДГК сприяє нормальному розвитку мізків та очей у плоду.

Якщо у Вас є побоювання щодо місця видобутку риби, наявності у ній шкідливих речовин або, загалом, надаєте перевагу харчовим добавкам, Ви можете легко довіритись ПреМама Дуо, адже вона містить таку кількість ДГК, яка є необхідною.

Доведено, що ДГК разом із ОМЕГА-3, які є складовими препарату, у період вагітності позитивно впливають на зменшення вірогідності передчасних пологів.

А вітамін D, що також входить до ПреМама Дуо у оптимальній кількості, відіграє важливу роль у забезпеченні системи «мати — плацента — плід». До речі, склад препарату ретельно підібраний відповідно до останніх рекомендацій ЄС та МОЗ України щодо харчування у період вагітності та грудного вигодовування

ЗАМОВИТИ ПРЕМАМА ДУО

Уникайте прийому обробленої їжі, оскільки вона має високу калорійність і низьку поживну цінність. Зменшіть споживання солодких продуктів: шоколаду, солодощів, бісквітів, печива, солодких безалкогольних напоїв тощо.

Не рекомендуєтся вживати непастеризовані молочні продукти, паштети і напівсире м’ясо, сирі або копчені морепродукти, сирі яйця та готові салати, щоб запобігти можливій інтоксикації. Не вживайте алкоголь і не паліть під час вагітності, також, слід зменшити кількість кофеїну. У будь-якому разі, якщо у Вас виникають сумніви щодо Вашого харчування, проконсультуйтесь з лікарем або дієтологом.

Спосіб життя

Бути фізично активною дуже важливо під час вагітності. Такий спосіб життя допоможе Вам залишатися у формі, незважаючи на те, що Ви набираєте вагу. Вправи чудово допомагають зменшити стрес і роблять сон міцнішим. Головне - правильно обрати для себе вид активності. Розгляньте можливість щоденних занять помірною ходою, плаванням або їздою на велосипеді. Чудовий варіант - приєднатися до групи здоров’я для вагітних жінок.

Та, яку б фізичну діяльність Ви не обрали, важливо не перестаратися. Загалом, Ви повинні бути здатні розмовляти під час тренування без задишки. В іншому випадку, вправа, ймовірно, занадто інтенсивна. Розробка 30-ти хвилинної щоденної зарядки допоможе Вам впоратися з цим завданням.

Проте, є види фізичної активності, яких потрібно уникати під час вагітності. Наприклад, контактні види спорту або будь-який інший вид спорту, де Вас можуть вдарити або Ви можете впасти, є небезпечними і можуть завдати шкоди дитині. Корисним буде тренування м'язів тазу, які відчувають сильну напругу під-час вагітності та пологів. Пам'ятайте, що дитина не має захисту від декомпресійної хвороби і газової емболії, тому підводне плавання точно не для Вас у цей чудовий період.

Не зважаючи на те, що Ваше тіло змінюється під час вагітності, здорове харчування, фізичні вправи та грудне вигодовування допоможуть Вам швидко прийти в форму після пологів. Максимально насолоджуйтес своєю вагітністю, тому що з Вами відбувається чудова річ.

Не хвилюйтесь, вагітність пройде легше
разом із ПреМама Дуо

Ми знаємо, що потрібно майбуній мамі